Подзвоніть мені
Подзвоніть мені

Залишіть Ваші контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом для вирішення Вашого питання.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше ім'я
Ваше ім'я

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
+380 (93) 170-29-52 Написати нам:
Viber/TelegramПодзвоніть мені
Подзвоніть мені

Залишіть Ваші контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом для вирішення Вашого питання.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше ім'я
Ваше ім'я

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
ukrapple.sale@gmail.com
ЖК Софія, вул. Л. Українки, буд.6,
с.Соф.Борщагівка, Київ. обл.

Політика конфіденційності

Наша компанія високо цінує конфіденційність персональної інформації всіх наших користувачів. Використовуючи інтернет-ресурси, ви можете не переживати про збереження особистих даних. Інформація, яку наші користувачі надають, заповнюючи реєстраційну форму або під час виконання інших дій на сайті, використовуються виключно в рамках, зазначених у розділі "Згода з розсилкою".

Персональна інформація використовується нашою компанією при підготовці до реалізації товарів і послуг. Окремо варто зазначити, що дана угода містить пункти, в яких обумовлені окремі випадки, за яких особисті дані можуть передаватися третім особам.

Дані, необхідні для сайту

До необхідних сервісних даних належать основні пункти, які в обов'язковому порядку заповнюються під час реєстрації на сайті. До них належать ім'я та e-mail користувача. Реєструючись на сайті, ви автоматично погоджуєтеся на отримання розсилки від "інтернет-підприємця".

Основна мета збору персональної інформації

Єдина мета використання особистої інформації користувача - можливість надсилання електронною поштою листів рекламного характеру. Ім'я, яке вказано у формі реєстрації, потрібне виключно для особистого звернення. У листах, одержуваних від нашої компанії, надається інформація про проведені тренінги, цікаві пропозиції, а також факти і новинні статті.

Надана в процесі реєстрації персональна інформація не передається третім особам. Винятками можуть бути тільки передача даних у законодавчому порядку, що обумовлено в спеціальній Угоді. Користувач має право відмовитися від одержуваної розсилки, при цьому його дані будуть автоматично видалятися з нашої бази даних. Для цього ви можете клікнути мишкою на відповідному посиланні, яке вказується в кожному листі від нашої компанії.

Як використовуються особисті дані?

Сайт використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

За допомогою конфіденційних даних проводиться збір інформації про серфінг сайтом. Така форма контролю надає можливість удосконалити роботу онлайн-ресурсу. Такий підхід дає змогу нашій компанії оперативніше реагувати на запити користувачів і формувати контент, що їх цікавить.

У налаштуваннях інтернет-браузера можна поставити заборону на надсилання файлів cookies або налаштувати підтвердження. Це дасть змогу запобігти поширенню персональної інформації та захистити дані про переміщення в мережі, але при цьому варто враховувати, що окремі можливості сайту будуть для таких користувачів недоступні.

Захист персональних даних

Для гарантії конфіденційності персональної інформації користувачів ми використовуємо різноманітні заходи безпеки, до них відносяться адміністративно-управлінські а також технічні програми. Ми працюємо відповідно до міжнародних стандартів контролю, що гарантує збереження всіх зібраних нами даних. Кожен співробітник, який працює в нашій компанії, ознайомлений з важливістю дотримання всіх необхідних заходів контролю, так само як і норм, обумовлених в Угоді.

Але, тим не менш, кожен користувач повинен усвідомлювати, що, незважаючи на високий рівень безпеки його персональних даних, він також повинен дотримуватися деяких правил. Працюючи в мережі інтернет, слід вкрай обережно поширювати свої персональні дані.

Наші розробники вживають усіх можливих заходів для запобігання витоку особистих даних, необґрунтованого їх використання та зміни. Але стовідсоткову гарантію на сьогоднішній день вам не надасть жоден інтернет-ресурс, так як ніхто з них не може гарантувати повну захищеність від незаконного злому. Отримання персональних даних третіми особами може забезпечити хакерська атака.

Якщо наша політика конфіденційності буде змінюватися, то всі наші клієнти обов'язково будуть про це сповіщені за допомогою електронної пошти.


Купить в один клик
Заполните данные для заказа
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену